UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a siebie jak nazwiesz? Na pewno nie idiotą. Lecz u mnie masz już nazwę odpowiednią do tego co robisz i jaki jesteś.
a siebie jak nazwiesz? Na pewno nie idiotą. Lecz u mnie masz już nazwę odpowiednią do tego co robisz i jaki jesteś.