UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Stopniowe oddawanie suwerennosci Polski w niemieckie łapy, Bezrobocie drastycznie wzrasta, płaca minimalna to najnizsza w europie jalmuzna ktora nie pozwala na podstawowa egzystencje czlowieka, jest to płaca uwałaczajaca, tragiczna sytuacja w sluzbie zdrowia, system jest nastawiony kuprem do pacjenta swiadczenia sa skandalicznie niskiej jakosci, podejscie lekarzy w uslugach na nfz to olewanie pcajenta, wieloletnie kolejki do specjalistow, pacjenci sa zmuszeni wydawac swoje poieniadze na wizyty i zabiegi prywatnie dlatego ze wiele uslug nie jest na nafz, i jest po prostu szybciej. Jesli ktos zarabia minimalna i zachoruje to albo cierpi latami albo popelnia sepuku, lub w ostatecznosci zaklada zbiorke internetowa na leczenie.

husaria

Anuluj