UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@husaria - Jedyne wyjście to podzielić ten kraj. Polacy zostają w unii a pisowcy niech zrobią referendum jak na Krymie

Targowica w pis

Anuluj