UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Miasto jest odpowiedzialne za infrastrukturę. Jeżeli miasto się rozrasta, to też jest odpowiedzialne za infrastrukturę w nowopowstałych miejscach. Według Ciebie tam są inni mieszkańcy, niż ci, którzy dostali w poniemieckich i po-PRL-owskich spadkach mieszkania i domy za darmo, przy których już były ulice? Zwyczajna zawiść przez ciebie przemawia.
KapitanSzyderca