UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to powinien fundować deweloper który zarobił fortunę na mieszkaniach i domkach a nie publicznej-naszej kasy ! Niech mieszkańcy wpłacą jakąś kwotę a miasto częściowo dołoży.


Anuluj