UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to powinien fundować deweloper który zarobił fortunę na mieszkaniach i domkach a nie publicznej-naszej kasy ! Niech mieszkańcy wpłacą jakąś kwotę a miasto częściowo dołoży.
to powinien fundować deweloper który zarobił fortunę na mieszkaniach i domkach a nie publicznej-naszej kasy ! Niech mieszkańcy wpłacą jakąś kwotę a miasto częściowo dołoży.