UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miasto jest odpowiedzialne za infrastrukturę. Jeżeli miasto się rozrasta, to też jest odpowiedzialne za infrastrukturę w nowopowstałych miejscach. Według Ciebie tam są inni mieszkańcy, niż ci, którzy dostali w poniemieckich i po-PRL-owskich spadkach mieszkania i domy za darmo, przy których już były ulice? Zwyczajna zawiść przez ciebie przemawia.

KapitanSzyderca

Anuluj