UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie na konsultacjach w strażnicy wyjaśnili was, szkodzicie temu miastu. Nie kompromitujcie się dalej. Elbląg potrzebuje Wschodniej, a to co piszecie to mrzonki. Brawa dla Prezydenta za chęć budowy
Ludzie na konsultacjach w strażnicy wyjaśnili was, szkodzicie temu miastu. Nie kompromitujcie się dalej. Elbląg potrzebuje Wschodniej, a to co piszecie to mrzonki. Brawa dla Prezydenta za chęć budowy