UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie zostanie ponieważ jedne z wariantów zastępuje drogę brukowa która jest tam "od zawsze" w asfalt a jest też pomysł małego tunelu którego praktycznie nie będzie widać. Mi się podoba pomysł z tunelem zgłoszony przez Pana Bocheńskiego byle nawiązywał do Kręgu na Gęsiej Górze którą tak na marginesie warto byłoby znów przedefiniować i restaurować ponownie
MariuszLewandowski-Fc