UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie zostanie ponieważ jedne z wariantów zastępuje drogę brukowa która jest tam "od zawsze" w asfalt a jest też pomysł małego tunelu którego praktycznie nie będzie widać. Mi się podoba pomysł z tunelem zgłoszony przez Pana Bocheńskiego byle nawiązywał do Kręgu na Gęsiej Górze którą tak na marginesie warto byłoby znów przedefiniować i restaurować ponownie

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj