UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Nie niszczymy Bażantarni - Brawa dla prezydenta za gotowość do konsultacji? Te przecież już były, a Góra Chrobrego, mimo sprzeciwów zostanie oddzielona od reszty Bażantarni, powodując ingerencję w ten integralny teren. Bażantarnia to skarb tego miasta. Serio droga ważniejsza?


Anuluj