UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Nie niszczymy Bażantarni - To mam propozycje - wybudujcie sobie Nowy Elbląg gdzieś gdzie nie będziecie szkodzić Staremu Elblągowi i róbcie tam sobie ziemianki i lepianki. Nikt niczego nie degraduje - taki krzyki były przy pierwszej części budowy a ja zrobiłem nagranie z drona pokazujące że trasa biegnie w miejscu gdzie były krzaczki Większość z nas chce korzystać z Bażantarni ale to jest Park Miejski więc to nie miasto ma się od niej odcinać ale ona ma się w miasto wplatać. Ja pomysły NE uważam za szkodnictwo ale popieraj sobie kogo chcesz. Tolerancja dla mniejszości ok tyle że bez kłamstw i manipulacji.

MariuszLewandowski-Fc