UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Nie niszczymy Bażantarni - Brawa dla prezydenta za gotowość do konsultacji? Te przecież już były, a Góra Chrobrego, mimo sprzeciwów zostanie oddzielona od reszty Bażantarni, powodując ingerencję w ten integralny teren. Bażantarnia to skarb tego miasta. Serio droga ważniejsza?