UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dokładnie oni nic nie robią. Jakieś konsultacje od roku robią dla picu. Nic z tego nie wynika. Nie ma co czekać lepiej przeprowadzić referendum i odwołać nieudolne władze miejskie.

Kuglarze z PO

Anuluj