UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dokładnie oni nic nie robią. Jakieś konsultacje od roku robią dla picu. Nic z tego nie wynika. Nie ma co czekać lepiej przeprowadzić referendum i odwołać nieudolne władze miejskie.
Kuglarze z PO
Dokładnie oni nic nie robią. Jakieś konsultacje od roku robią dla picu. Nic z tego nie wynika. Nie ma co czekać lepiej przeprowadzić referendum i odwołać nieudolne władze miejskie.
Kuglarze z PO