UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Strażnik Teksasu - Ja jestem w stanie sobie wyobrazić takiego policjanta jak siedzi w komendzie za biurkiem i obrabia np zdjęcia z fotoradarów, albo jest na posterunku i przygotowuje papiery do sądów. Tego naprawdę nie musi robić trzydziestolatek.

Elblagpieknemiasto