UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Strażnik Teksasu - Ja jestem w stanie sobie wyobrazić takiego policjanta jak siedzi w komendzie za biurkiem i obrabia np zdjęcia z fotoradarów, albo jest na posterunku i przygotowuje papiery do sądów. Tego naprawdę nie musi robić trzydziestolatek.
Elblagpieknemiasto