UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Strażnik Teksasu - Ja jestem w stanie sobie wyobrazić takiego policjanta jak siedzi w komendzie za biurkiem i obrabia np zdjęcia z fotoradarów, albo jest na posterunku i przygotowuje papiery do sądów. Tego naprawdę nie musi robić trzydziestolatek.

Elblagpieknemiasto

Anuluj