UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A wyobrażasz sobie 67 letniego policjanta np. goniącego przestępcę, bo ja sobie nie wyobrażam. Potrzeba młodych i wysportowanych.

Strażnik Teksasu

Anuluj