UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo w wieku około 40 lat policjant w Polsce idzie na emeryturę... a jak by tak pracował do 67 to by tak często nie trzeba było nowych ludzi zatrudniać no i według ekonomi emerytury mieli by wyższe.
Bo w wieku około 40 lat policjant w Polsce idzie na emeryturę... a jak by tak pracował do 67 to by tak często nie trzeba było nowych ludzi zatrudniać no i według ekonomi emerytury mieli by wyższe.