UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Orlen pomimo wprowadzenia wyższego watu utrzymał ceny na tym samym poziomie a benzyna i ropa są najtańsze w całej Unii europejskiej. Ale dla totalnej opozycji wiadomo że im gorzej dla ludzi to lepiej dla nich.

TeofilSkorupa

Anuluj