UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@elblążanin48 - To mało wiesz bucu PO wski i raz na zawsze ospie*** się od wiary nik ci nie karze chodzić do kościoła żeby nie PiS to dawno byś u murzyna gnój wywalał jako niewolnik

Mały patriota

Anuluj