UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Np. - I to jest właśnie tyPOwe prop-agit ujadanie patoprawicowego paleo-liberała, o którym już kiedyś wspominałem - hejt na klasę pracującą, POgardliwie określaną przez tych nie-ludzi per "pińcetplusy", a do tego klasyczny przykład pazerności i oligarchicznej chciwości, która za parę dodatkowych srebrników zaprzedałaby się i Lucyperowi nawet, o jego kumplu Mamonie już nawet nie mówiąc:)Do piekła. #TaxTheRich!
RobertKoliński