UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na upartego to się da żyć nawet bez prądu! Właśnie dzięki dobrej zmianie PISu była przerwa w dostawie prądu w całym mieście. Dziękuje, że rząd za mnie myśli, jak uprawiać seks i na które kolano klękać i że nie zapewnił rezerw energetycznych i że nie ma żadnej strategii energetycznej. Mają rację cofniemy się do epoki kamienia łupanego, a będziemy pokorniejsi i tylko do kościoła będą nas gnać w niedzielę, a w pozostałe dni praca za miskę ryżu.