UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Np. - I to jest właśnie tyPOwe prop-agit ujadanie patoprawicowego paleo-liberała, o którym już kiedyś wspominałem - hejt na klasę pracującą, POgardliwie określaną przez tych nie-ludzi per "pińcetplusy", a do tego klasyczny przykład pazerności i oligarchicznej chciwości, która za parę dodatkowych srebrników zaprzedałaby się i Lucyperowi nawet, o jego kumplu Mamonie już nawet nie mówiąc:)Do piekła. #TaxTheRich!

RobertKoliński

Anuluj