UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - Takiej korupcji jaka była za komuny to już nikt nie przebije. Gdyby Adrian Tobie załatwił pod biurkiem dożywotni zasiłek miał co jeść i siły na pisanie tych bredni to co to by było korupcja czy praworządność po waszemu?
Niszczlewactwo