UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Do_pomorskiego - To niestety bardzo tak - ten pomysł 3 prywaciarzy nie jest ani nowy, ani też "bezhaczykowy"; chodzi zwyczajnie o to, żeby dziś bić pianę i robić medialną kontrofensywę do społecznego i rządowego pomysłu rewitalizacji tej linii kolejowej. Utrącenie przez pazerną a aspołeczną koalicję PO-PSL koncepcji odbudowy Linii Nadzalewowej nie POzostało bez wymiernego, społeczno-politycznego skutku w lokalnej opinii publicznej przecież. Dziś te zarobasy i wraże lib-szkodniki próbują zwyczajnie innej taktyki: - Patrzcie, jak chcemy robić byznesy na tem szlaku, mówią, ale nam WRAŻE PISIORY ROBIĆ NIE POZWALAJO!!1 [POmijam tu już całkiem idiotyczny sposób przeprowadzania tej propagandowej operacji - kto niby za tę naprawę szlaku miałby zapłacić, bidne samorządy? xd - ale to nie jest kwestia tylko nieudolności i sabotażu elbląskiego ratusza. To jest grubsza, i do tego zorganizowana!, POlityczna akcja; ]
RobertKoliński