UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No i mamy konkretne konsekwencje niedawnego sPOtkania oligarchii, patodeweloperki i burżuazji niedawno we Fromborku (z neoliberalnymi samorządowcami, dla POrządku)- czy mam przyPOminać, kto i dlaczego (PO-PSL, prywaciarskie rzęch-busiarstwo)dąży do przejęcia tej linii i uniemożliwienia jej reaktywacji oraz świadczenia rzetelnych usług kolejowo-transportowych dla ludności?

RobertKoliński