UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Do_pomorskiego - A, w temacie zaś kontroli podejrzanej a korupcyjnej transakcji sprzedaży dworca Elbląg-Zdrój, to tylko przypomnę, że osobiście maczałem paluszki w złożeniu oficjalnej, poselskiej interpelacji w tej sprawie do wojewody warmińsko-mazurskiego (PiS)i Regionalnej Izby Obrachunkowej w Olsztynie. Jednak za dalsze losy tej sprawy odpowiedzialni są już obecnie rządzący i sprawujący nadzór nad temi organami. My swój obywatelski obowiązek spełniliśmy, niechże się teraz wykazuje władza, co to pono "przez ludzi i dla ludzi", nie tak?;
RobertKoliński