UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i mamy konkretne konsekwencje niedawnego sPOtkania oligarchii, patodeweloperki i burżuazji niedawno we Fromborku (z neoliberalnymi samorządowcami, dla POrządku)- czy mam przyPOminać, kto i dlaczego (PO-PSL, prywaciarskie rzęch-busiarstwo)dąży do przejęcia tej linii i uniemożliwienia jej reaktywacji oraz świadczenia rzetelnych usług kolejowo-transportowych dla ludności?
RobertKoliński