UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - Nie, to nie tak! Po tych akcjach z rewitalizacją kolei, jakei urządził Wrobel - histeria na samą myśl rewitalizacji czy sprzedaż dworca - nikt juz nie traktuje poważnie naszego miasta w tej kwestii. Opinia poszła w Świat. Przypadek? A o sprawie sprzedaży, która podobno miala zostać poddana kontroli nadal cisza. ..

Do_pomorskiego

Anuluj