UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@RobertKoliński - Takiej korupcji jaka była za komuny to już nikt nie przebije. Gdyby Adrian Tobie załatwił pod biurkiem dożywotni zasiłek miał co jeść i siły na pisanie tych bredni to co to by było korupcja czy praworządność po waszemu?

Niszczlewactwo