UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego tu nie było dyrektora portu w Elblągu? Ludzie dyrektor UM w Gdyni, minister Żeglugi to idealni ludzie żeby coś ugrać. Czy Wy w tym Elblągu tylko czekacie na gotowe? Że pieniądze same przyjdą?
supervisor