UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlaczego tu nie było dyrektora portu w Elblągu? Ludzie dyrektor UM w Gdyni, minister Żeglugi to idealni ludzie żeby coś ugrać. Czy Wy w tym Elblągu tylko czekacie na gotowe? Że pieniądze same przyjdą?

supervisor