UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Andrzej79 - Misiu nie masz bladego pojęcia o historii. Gdyby nie Twoja Rosja we współudziale z Niemcami na nas nie napadła nie musieli by nas "oswobadzac". Powiedz to jeszcze rodzinom wymordowanej Polskiej elity m. Innymi w Katyniu. W 1939 r. Hitler nie był na tyle mocny. Ps. To nie jest hejt tylko prawda.
Erazm z Rotterdamu