UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wiem, że przez to co powiem zostanę zhejtowany przez mało ogarnięte umysłowo osoby. .. Ale jestem i zawsze będę wdzięczny ZSRR (aktualnie Rosji)za wyswobodzenie nas z rąk Hitlerowców. A Ci co gadają o komunie i podporządkowaniu ZSRR, to się zastanówcie czy byście woleli całkowity brak Polski na mapie i w najlepszym wypadku niewolnictwo w Niemieckich gospodarstwach gdzie byście tyrali za owsiankę i spali w budzie dla psa. Bo dla Niemców byliśmy podludźmi. Okres zaborów to pikuś w porównaniu z tym co by było za Hitlera gdyby wygrał wojnę.

Andrzej79