UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Andrzej79 - Andrzej częściowo ok ale proszę przypomnij mi kto wkroczył i w jakim celu 17 wrześnioa 1939 roku oraz w jakim celu podpisano Pakt Ribbentrop-Mołotow ?! Będę wdzięczny za odpowiedź.

Fan_Gargamela

Anuluj