UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Andrzej79 - Andrzej częściowo ok ale proszę przypomnij mi kto wkroczył i w jakim celu 17 wrześnioa 1939 roku oraz w jakim celu podpisano Pakt Ribbentrop-Mołotow ?! Będę wdzięczny za odpowiedź.
Fan_Gargamela
@Andrzej79 - Andrzej częściowo ok ale proszę przypomnij mi kto wkroczył i w jakim celu 17 wrześnioa 1939 roku oraz w jakim celu podpisano Pakt Ribbentrop-Mołotow ?! Będę wdzięczny za odpowiedź.
Fan_Gargamela