UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Andrzej79 - Misiu nie masz bladego pojęcia o historii. Gdyby nie Twoja Rosja we współudziale z Niemcami na nas nie napadła nie musieli by nas "oswobadzac". Powiedz to jeszcze rodzinom wymordowanej Polskiej elity m. Innymi w Katyniu. W 1939 r. Hitler nie był na tyle mocny. Ps. To nie jest hejt tylko prawda.

Erazm z Rotterdamu