UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Andrzej79 - bardzo dziwaczne te wywody, bez ruskich wojnę Niemcy by przegrali jeszcze bardziej bo po wywaleniu na ich atomowych bomb przez usa nie byloby tam czego zbierać, a Polska odrodzona byłaby wolna od razu, a po 50 latach ruskiej okupacji, Rosjanie to okupańci, męczyli naród 50 lat, pokolenie za pokoleniem, do tego nie zapłacili nawet 1 zlotówki odszkodowania za to co tu robili, a narobili bilionowych strat Polakom,

Edwardas