UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Sezon dopiero się zaczyna? Na co ku*wa sezon? Na zbieranie śmieci czy jak? Taki z Ciebie fachura, to wsiądź do takiego pojazdu i zobacz jak bardzo jest ograniczone pole widzenia. Co widać z przodu pojazdu jak jedziesz. Internetowi znawcy od ferowania wyroków. Tacy wszyscy jesteście mądrzy, to zostańcie biegłymi ds. wypadków drogowych.
Ploterek