UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Procamaszynowa - "kto normalny wchodzi centralnie pod maskę", i to jest usprawiedliwieniem ? mozna jak Niemcy w wojne wszystkich nienormalnych gazowac i tez powiesz ze a byli nienorrmalni to nalezalo im sie ich problem, kto kierowca był ? po co mu kursy na prawo jazdy ? prowadzac pojazd jest odpowiedzialny za bezpieczenstwo pieszych i innych uczestnikow ruchu, nie zazdroszcze kierowcy bo ma ja na sumieniu, dobrze przynajmniej ze swoje przezyla paradoksalnie moze jej smierc przyczyni sie do poprawy bezpieczenstwa, sezon dopiero sie zaczyna i jeszcze nie jeden raz uslyszymy o wypadku to jest wiecej niz pewne


Anuluj