UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo strażacy za każdy wyjazd mają kasę. To nie pierwszy przypadek, że do potrąconego rowerzysty, pieszego, motorowerzysty czy delikatnej kolizji/zarysowania wysyłają ciężki sprzęt, a czasami nawet po 2-3 samochody.

Anonimek1

Anuluj