UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Anonimek1 - straż już przegina od dłuższego czasu z tymi wyjazdami, a później lament że kasy nie mają, może ktoś w końcu zrobi z tym orządek bo kasa w błoto idzie z naszych podatków


Anuluj