Spłonęły dwa auta

32
07.03.2026
Spłonęły dwa auta
Fot. Czytelnik
W sobotę około 3 nad ranem doszło do pożaru dwóch aut przy budynkach przy Al. Jana Pawła II. Przyczyny pożaru ma wyjaśnić policyjne dochodzenie.

- W wyniku pożaru całkowicie spłonęło BMW, z którego ogień przeniósł się na zaparkowanego obok Opla. Drugie z aut spłonęło częściowo - informuje nadkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. - Zostało wszczęte dochodzenie w sprawie przyczyn pożaru, powołany zostanie biegły z zakresu pożarnictwa.

Red

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ta.... za dni umorzą postępowanie
(2026.03.07)

info

31  
  4
Bywa, nie pierwszy i nie ostatni raz dochodzi do samozapłonu zarówno w nowych jak i starych autach. Teorie spiskowe nie mają znaczenia.
(2026.03.07)
Już swego czasu w Elblągu parę beemek płonęło? Złapali kogokolwiek? Wygląda mi to na powrót.
(2026.03.07)

info

17  
  6
Czyli już wchodzimy do EUROPY. Tam płonące autka to standard jak są przeciw jak się cieszą, jak im nudno jak protestują, ważne by się jarało. Zadowoleni ? Uśmiechać się
(2026.03.07)
Coś ostatnio dużo tych płonących aut, niedawno na Władysława 4 też się spalił, niby monitoring jest i co ? Nic, policja jakaś taka byle jaka. Pobić dzieciaka umieją, straszyć dziewczynę na komendzie też, ale złapać podpalaczy to już problem? Jak tu w Elblągu czuć się bezpiecznie, pytam.
Rowerzysta. (2026.03.07)

info

44  
  21
Bezpieczniej zakuwać łby.
entuzjasta (2026.03.07)
@entuzjasta - Szczególnie dla śliwki
(2026.03.07)
No i? Boli cię to?
(2026.03.07)
Spaliły się ze wstydu
bez gwiazdy nie ma jazdy (2026.03.07)

info

5  
  9
Przyczyny pożaru ma wyjaśnić policyjne dochodzenie. Przecież dobrze wiemy, że policja nie wyjaśnia i nie udaje jej się złapać podpalaczy. Choć mamy nowego Komendanta Policji z Nidzicy i może będzie chciał się wykazać.
(2026.03.07)

info

13  
  7