UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Coś ostatnio dużo tych płonących aut, niedawno na Władysława 4 też się spalił, niby monitoring jest i co ? Nic, policja jakaś taka byle jaka. Pobić dzieciaka umieją, straszyć dziewczynę na komendzie też, ale złapać podpalaczy to już problem? Jak tu w Elblągu czuć się bezpiecznie, pytam.
Rowerzysta.