UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czyli już wchodzimy do EUROPY. Tam płonące autka to standard jak są przeciw jak się cieszą, jak im nudno jak protestują, ważne by się jarało. Zadowoleni ? Uśmiechać się
Czyli już wchodzimy do EUROPY. Tam płonące autka to standard jak są przeciw jak się cieszą, jak im nudno jak protestują, ważne by się jarało. Zadowoleni ? Uśmiechać się