UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyli już wchodzimy do EUROPY. Tam płonące autka to standard jak są przeciw jak się cieszą, jak im nudno jak protestują, ważne by się jarało. Zadowoleni ? Uśmiechać się


Anuluj