UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Coś ostatnio dużo tych płonących aut, niedawno na Władysława 4 też się spalił, niby monitoring jest i co ? Nic, policja jakaś taka byle jaka. Pobić dzieciaka umieją, straszyć dziewczynę na komendzie też, ale złapać podpalaczy to już problem? Jak tu w Elblągu czuć się bezpiecznie, pytam.

Rowerzysta.

Anuluj