A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tak wyjaśnią, jak spalenie się wysypiska śmieci. Jakim zakutym trzeba być, aby nie wiedzieć, kto na jakich stołkach siedział i za co brał duże pieniądze co miesiąc. Mafia w Elblągu ma się dobrze.
Upsss... Chyba ktoś się dowiedział o poczynaniach właściciela aut X2 :)
Obywatelu broń się sam. Zakładać monitoringi dzielnicowe. Wyrabiać pozwolenia na broń i dbać o swoje. A kryminaliści mają się bać.
Aha, czyli popieramy przestępców - niszczenie mienia i sprowadzenie śmiertelnego zagrożenia na ludzi? No super.
Przecież to fajtłapy, pierwsza lepsza julka ich nagrywa i chlop żegna się z robotą
"Czyli już wchodzimy do EUROPY" - Kłamiesz, chciałbyś w Polsce żyć jak w Europie. Kościelne straszenie Polaków trwa. Wolę Europę
Co kamery ujrzały.
Jak ten drugi to Opel to ja jeżdżę Ferrari.
Dziwne rzeczy dzieją się ostatnio wokół tych budynków, masowe kradzieże z piwnic... podpalenia zobaczymy jak sprawna mamy elbląska policję.... zobaczymy to małe miasto