32
07.03.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tak wyjaśnią, jak spalenie się wysypiska śmieci. Jakim zakutym trzeba być, aby nie wiedzieć, kto na jakich stołkach siedział i za co brał duże pieniądze co miesiąc. Mafia w Elblągu ma się dobrze.
(2026.03.07)

info

18  
  3
Upsss... Chyba ktoś się dowiedział o poczynaniach właściciela aut X2 :)
(2026.03.07)

info

8  
  3
Obywatelu broń się sam. Zakładać monitoringi dzielnicowe. Wyrabiać pozwolenia na broń i dbać o swoje. A kryminaliści mają się bać.
(2026.03.07)

info

13  
  5
Aha, czyli popieramy przestępców - niszczenie mienia i sprowadzenie śmiertelnego zagrożenia na ludzi? No super.
(2026.03.07)
Przecież to fajtłapy, pierwsza lepsza julka ich nagrywa i chlop żegna się z robotą
(2026.03.08)
Auta ze wstydu spłonęły
Aleja bestii (2026.03.08)

info

2  
  4
"Czyli już wchodzimy do EUROPY" - Kłamiesz, chciałbyś w Polsce żyć jak w Europie. Kościelne straszenie Polaków trwa. Wolę Europę
(2026.03.08)
Co kamery ujrzały.
(2026.03.08)

info

2  
  0
Jak ten drugi to Opel to ja jeżdżę Ferrari.
(2026.03.08)

info

4  
  3
Dziwne rzeczy dzieją się ostatnio wokół tych budynków, masowe kradzieże z piwnic... podpalenia zobaczymy jak sprawna mamy elbląska policję.... zobaczymy to małe miasto
(2026.03.08)

info

4  
  0