Wybrany wątek opinii
Bywa, nie pierwszy i nie ostatni raz dochodzi do samozapłonu zarówno w nowych jak i starych autach. Teorie spiskowe nie mają znaczenia.
Do moderacji
Odpowiedz
9
34
Zwykle to BMW... przypadek? Słabe auto chyba...
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Mają, mają. Moje i 3 inne spłonęły na parkingu parę lat temu bo ktoś BMW Mołotowem potraktował... To nie teoria spiskowa to fakt.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0