Wybrany wątek opinii

Bywa, nie pierwszy i nie ostatni raz dochodzi do samozapłonu zarówno w nowych jak i starych autach. Teorie spiskowe nie mają znaczenia.
(2026.03.07)
Zwykle to BMW... przypadek? Słabe auto chyba...
Wstyd (2026.03.08)
Mają, mają. Moje i 3 inne spłonęły na parkingu parę lat temu bo ktoś BMW Mołotowem potraktował... To nie teoria spiskowa to fakt.
Upsss (2026.03.08)
Powrót do komentarzy