„My - Elblążanie” w kinie Światowid

15
10.09.2023
„My - Elblążanie” w kinie Światowid
Seans specjalny cyklu „Elbląg na dużym ekranie”, organizowany w ramach obchodów Dni Seniora, poświęcony będzie nam – elblążanom.

Wyświetlone będą trzy filmy dokumentalne, pokazujące historię naszego miasta i jego mieszkańców od roku 1945 do współczesności, od organizacji polskiej administracji i życia w zajętym przez Rosjan mieście, po odbudowę Starego Miasta. Projekcje uzupełnione będą wspomnieniami widzów i dyskusją o najnowszej historii Elbląga.

„My – Elblążanie” w kinie Światowid w środę, 13 września o godz. 18. Wstęp wolny.

Juliusz Marek

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Całkiem inne życie było kiedyś w tym Elblągu... nie to co teraz ch.. d... kamieni kupa.1 Maja Hetmańska tętniły życiem... a teraz pusto jakby przeszła przez te ulice jakaś zaraza typu dżuma albo jakaś inna cholera.
GR. (2023.09.11)
chodniki były zapełnione przechodniami, ale ulice prawie puste bo samochodów było niewiele. Dzisiaj jest odwrotnie.
(2023.09.11)

info

23  
  1
@GR. - Nie dżuma nie cholera tylko różne internety, smartfony, facebooki i inne sruty pierduty. Poza tym kasa, kasa, nie mam czasu i takie tam. Zmieniła się mentalność ludzi i ch potrzeby. Nie wydaje mi się że na korzyść. Raczej odwrotnie.
(2023.09.11)
No nie wiem czy przyjdę. Ostatnio jak byłem to Wcisłę zaprosili i takie głupoty gadał
(2023.09.11)
my elblążanie - życzymy sobie zamiast słowa wstępnego prezentację dzisiejszego obrazu 1 Maja i przyległych, od pl. Słowiańskiego z mięsnym z wybitymi szybami, fontanną z prostatowym sikiem ( mam przed sobą przedwojenną widokówkę z sikiem dwudziestolatka), obfajdanym NBP, do "wynajęcia" większością sklepów, itp. Zabraniamy używania słowa gospodarze tej czwórce, nie wychylającej nosa z samochodów za nasze podatki. Oni są z innego świata, nie naszego.
zamiast limuzyn taczki (2023.09.11)
Czy te filmy można znaleźć online ?
Obieżyświat (2023.09.11)

info

6  
  2
To teraz musi się pojawić znowu, żeby mówić coś przeciwnego jak ma w swoim stylu. Faktycznie lepiej nie psuć sobie wieczoru
(2023.09.11)
@GR. - Wystarczyło 8 lat
(2023.09.11)
Ale ciebie wygięło pisowskie trole
(2023.09.11)
@zamiast limuzyn taczki - Czyli 1-go Maja, pl. Słowiański i poboczne to wina obecnej władzy? To, że ludzie nie chcą tam otwierać sklepów to wina władzy? Myślałem, że to rynek kształtuje takie potrzeby, ale widać, że nie.
(2023.09.12)