Wybrany wątek opinii
Całkiem inne życie było kiedyś w tym Elblągu... nie to co teraz ch.. d... kamieni kupa.1 Maja Hetmańska tętniły życiem... a teraz pusto jakby przeszła przez te ulice jakaś zaraza typu dżuma albo jakaś inna cholera.
Do moderacji
Odpowiedz
33
3
@GR. - Nie dżuma nie cholera tylko różne internety, smartfony, facebooki i inne sruty pierduty. Poza tym kasa, kasa, nie mam czasu i takie tam. Zmieniła się mentalność ludzi i ch potrzeby. Nie wydaje mi się że na korzyść. Raczej odwrotnie.
Do moderacji
Odpowiedz
18
1
@GR. - Wystarczyło 8 lat
Do moderacji
Odpowiedz
5
8
@GR. - Wszyscy Krytykujacy Nasze Kochane Rodzinne Miasto To Przeflancowani Tutaj Z Innych Rejonów Wszelkiej Maści Komuniści. Może Nie ???
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Swojak - Elbląg nie był polskim miastem - Tu wszyscy są przeflancowani.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
"Wystarczyło 8 lat" - tak, tych poprzednich..
Do moderacji
Odpowiedz
1
2