Wybrany wątek opinii

my elblążanie - życzymy sobie zamiast słowa wstępnego prezentację dzisiejszego obrazu 1 Maja i przyległych, od pl. Słowiańskiego z mięsnym z wybitymi szybami, fontanną z prostatowym sikiem ( mam przed sobą przedwojenną widokówkę z sikiem dwudziestolatka), obfajdanym NBP, do "wynajęcia" większością sklepów, itp. Zabraniamy używania słowa gospodarze tej czwórce, nie wychylającej nosa z samochodów za nasze podatki. Oni są z innego świata, nie naszego.
zamiast limuzyn taczki (2023.09.11)
@zamiast limuzyn taczki - Czyli 1-go Maja, pl. Słowiański i poboczne to wina obecnej władzy? To, że ludzie nie chcą tam otwierać sklepów to wina władzy? Myślałem, że to rynek kształtuje takie potrzeby, ale widać, że nie.
(2023.09.12)
Powrót do komentarzy