UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Całkiem inne życie było kiedyś w tym Elblągu... nie to co teraz ch.. d... kamieni kupa.1 Maja Hetmańska tętniły życiem... a teraz pusto jakby przeszła przez te ulice jakaś zaraza typu dżuma albo jakaś inna cholera.

GR.

Anuluj